Contacts


  • Anders Lynggaard Adm. Direktør - Sales

    • Telefon +45 3125 2614
    • Email al@virtual.dk

    Anders Lynggaard Adm. Direktør - Sales

  • Jakob Hansen Senior Konsulent

    • Telefon +45 6093 0101
    • Email jh@virtual.dk

    Jakob Hansen Senior Konsulent

  • Jesper Rost Villumsen Konsulent

    • Telefon +45 2045 6499
    • Email jv@virtual.dk

    Jesper Rost Villumsen Konsulent

  • Lars Strøm Konsulent

    • Telefon +45 40 86 65 86
    • Email ls@virtual.dk

    Lars Strøm Konsulent

  • Daniel Wigren Adm. Direktør - Sales, Sverige

    • Telefon +46 766-279980
    • Email daniel.wigren@virtual.se

    Daniel Wigren Adm. Direktør - Sales, Sverige

  • Torbjörn Danielsson Manager A&PF & I&M - Sales

    • Telefon +46 734-166000 Malaysia Telefon +60 12 712 0174
    • Email torbjorn.danielsson@virtual.se

    Torbjörn Danielsson Manager A&PF & I&M - Sales

    • Telefon +46 734-166000 Malaysia Telefon +60 12 712 0174
    • Email torbjorn.danielsson@virtual.se
    • LinkedIn Profil
  • Kåre Folkeson Senior Konsulent - Sales

    • Telefon +46 766-279982
    • Email kare.folkeson@virtual.se

    Kåre Folkeson Senior Konsulent - Sales

  • Peter Bodin Senior Konsulent

    • Telefon +46 766-27 99 99
    • Email peter.bodin@virtual.se

    Peter Bodin Senior Konsulent

  • Emanuel Franzén Senior konsulent

    • Telefon +46 766-279993
    • Email emanuel.franzen@virtual.se

    Emanuel Franzén Senior konsulent

  • Charlotte Heiman Økonomi

    • Telefon +46 709-300355
    • Email charlotte.heiman@virtual.se

    Charlotte Heiman Økonomi

  • Kajsa Danielsson Marketing

    • Telefon +46 705-357676
    • Email kajsa.danielsson@virtual.se

    Kajsa Danielsson Marketing

  • Ludvig Stavenheim Senior Konsulent

    • Telefon +46 766-279984
    • Email ludvig.stavenheim@virtual.se

    Ludvig Stavenheim Senior Konsulent

    • Telefon +46 766-279984
    • Email ludvig.stavenheim@virtual.se
    • LinkedIn Profil
  • Patrik Skoglund Senior Konsulent

    • Telefon +46 766-279994
    • Email patrik.skoglund@virtual.se

    Patrik Skoglund Senior Konsulent

  • Anders Danielsson Senior Konsulent

    • Telefon +46 766-279981
    • Email anders.danielsson@virtual.se

    Anders Danielsson Senior Konsulent

    • Telefon +46 766-279981
    • Email anders.danielsson@virtual.se
    • LinkedIn Profil
  • Arvid Nilsson Seniorkonsulent

    • Telefon +46 766-279992
    • Email arvid.nilsson@virtual.se

    Arvid Nilsson Seniorkonsulent

  • Eric Gustafsson Senior Konsulent

    • Telefon +46 766-279998
    • Email eric.gustafsson@virtual.se

    Eric Gustafsson Senior Konsulent

  • Mathias Jönsson Seniorkonsulent

    • Telefon +46 (0)721-899754
    • Email mathias.jonsson@virtual.se

    Mathias Jönsson Seniorkonsulent

    • Telefon +46 (0)721-899754
    • Email mathias.jonsson@virtual.se
    • LinkedIn Profil
  • Bo Berg Senior Konulent

    • Telefon +46 (0)766 279996
    • Email bo.berg@virtual.se

    Bo Berg Senior Konulent

  • Krishna Uppalapati Konsulent

    • Telefon +46 721-899757
    • Email krishna.uppalapati@virtual.se

    Krishna Uppalapati Konsulent

    • Telefon +46 721-899757
    • Email krishna.uppalapati@virtual.se
    • LinkedIn Profil
  • Anna Andersson Konsulent - Lean manufacturing products

    • Telefon +46 (0)721-899761
    • Email anna.andersson@virtual.se

    Anna Andersson Konsulent - Lean manufacturing products

    • Telefon +46 (0)721-899761
    • Email anna.andersson@virtual.se
    • LinkedIn Profil
  • Mårten Tyllström Senior Konsulent

    • Telefon +46 721-89 97 58
    • Email marten.tyllstrom@virtual.se

    Mårten Tyllström Senior Konsulent

    • Telefon +46 721-89 97 58
    • Email marten.tyllstrom@virtual.se
    • LinkedIn Profil
  • Lars Drugge Senior Konulent

    • Telefon +46 721-899759
    • Email lars.drugge@virtual.se

    Lars Drugge Senior Konulent

  • Jerker Jansson Senior konsulent

    • Telefon +46 721-89 97 56
    • Email Jerker.jansson@virtual.se

    Jerker Jansson Senior konsulent

  • Bengt Hasselkvist Senior Konsulent

    • Telefon +46 766-279690
    • Email bengt.hasselkvist@virtual.se

    Bengt Hasselkvist Senior Konsulent

    • Telefon +46 766-279690
    • Email bengt.hasselkvist@virtual.se
    • LinkedIn Profil
  • Staffan Engblom Senior konsulent Strategi och Taktik

    • Telefon +46 70-856 04 55
    • Email staffan.engblom@strategiochtaktik.se

    Staffan Engblom Senior konsulent Strategi och Taktik

    • Telefon +46 70-856 04 55
    • Email staffan.engblom@strategiochtaktik.se
    • LinkedIn Profil
  • Pontus Rosengren Head of Southeast Asia – Sales

    • Telefon +46 (0) 721-899751
    • Email pontus.rosengren@virtual.se

    Pontus Rosengren Head of Southeast Asia – Sales

    • Telefon +46 (0) 721-899751
    • Email pontus.rosengren@virtual.se
    • LinkedIn Profil
  • Gustav Polhem Konsultent

    • Telefon +46 (0) 766-279702
    • Email gustav.polhem@virtual.se

    Gustav Polhem Konsultent

    • Telefon +46 (0) 766-279702
    • Email gustav.polhem@virtual.se
    • LinkedIn Profil
  • Jens Johansson Konsulent

    • Telefon +46 (0) 766-279709
    • Email jens.johansson@virtual.se

    Jens Johansson Konsulent

    • Telefon +46 (0) 766-279709
    • Email jens.johansson@virtual.se
    • LinkedIn Profil
  • Mikael Skirenstrand Lean Assembly

    • Telefon
    • Email mikael.skirenstrand@virtual.se

    Mikael Skirenstrand Lean Assembly

  • Robin Nilsson Konsulent

    • Telefon +46 (0)721-899768
    • Email robin.nilsson@virtual.se

    Robin Nilsson Konsulent

  • Gustav Svensson Konsulent

    • Telefon +46 (0)721-899769
    • Email gustav.svensson@virtual.se

    Gustav Svensson Konsulent

    • Telefon +46 (0)721-899769
    • Email gustav.svensson@virtual.se
    • LinkedIn Profil
  • Christian Lundeflo Konsulent

    • Telefon +46 (0) 766-27 99 97
    • Email christian.lundeflo@virtual.se

    Christian Lundeflo Konsulent

    • Telefon +46 (0) 766-27 99 97
    • Email christian.lundeflo@virtual.se
    • LinkedIn Profil
  • Tim Landqvist Konsulent

    • Telefon +46(0)721-89 97 53
    • Email tim.landqvist@virtual.se

    Tim Landqvist Konsulent

    • Telefon +46(0)721-89 97 53
    • Email tim.landqvist@virtual.se
    • LinkedIn Profil
  • Anders Karlund Senior Konsulent

    • Telefon +46 (0)721-89 97 64
    • Email anders.karlund@virtual.se

    Anders Karlund Senior Konsulent

    • Telefon +46 (0)721-89 97 64
    • Email anders.karlund@virtual.se
    • LinkedIn Profil
  • Jakob Krozer Senior Konsulent

    • Telefon +46 (0)766-27 99 95
    • Email jakob.krozer@virtual.se

    Jakob Krozer Senior Konsulent

    • Telefon +46 (0)766-27 99 95
    • Email jakob.krozer@virtual.se
    • LinkedIn Profil
  • Nikki Mattsson Lean Assembly

    • Telefon +46 766-27 97 28
    • Email nikki.mattsson@virtual.se

    Nikki Mattsson Lean Assembly

  • Fredrik Nilsson Produktutvecklare

    • Telefon +46766-279907
    • Email fredrik.nilsson@virtual.se

    Fredrik Nilsson Produktutvecklare

  • Håkan Mattsson Lean Assembly

    • Telefon 0721-89 97 62
    • Email hakan.mattsson@virtual.se

    Håkan Mattsson Lean Assembly

  • Andreas Rosén Seniorkonsult

    • Telefon 0703-50 03 08
    • Email andreas.rosen@virtual.se

    Andreas Rosén Seniorkonsult

  • Fredrik Gyllenhammar Senior Consultant

    • Telefon
    • Email fredrik.gyllenhammar@virtual.se

    Fredrik Gyllenhammar Senior Consultant

  • Per Stray Senior Konsulent

    • Telefon +46 (0)705-20 93 43
    • Email per.stray@virtual.se

    Per Stray Senior Konsulent

  • Mikael Tholin Konsulent

    • Telefon +46 (0) 766-279764
    • Email mikael.tholin@virtual.se

    Mikael Tholin Konsulent

    • Telefon +46 (0) 766-279764
    • Email mikael.tholin@virtual.se
    • LinkedIn Profil
  • Oskar Hård Konsulent

    • Telefon +46 766-27 99 90
    • Email oskar.hard@virtual.se

    Oskar Hård Konsulent

  • Arnor Jonsson Konsulent

    • Telefon +46 766-27 99 88
    • Email arnor.jonsson@virtual.se

    Arnor Jonsson Konsulent

  • Daniel Kron Manufacturing IT

    • Telefon +46 (0)721-899 765
    • Email daniel.kron@virtual.se

    Daniel Kron Manufacturing IT

  • Mikael Miettinen Konsulent

    • Telefon +46 (0)721-899755
    • Email mikael.miettinen@virtual.se

    Mikael Miettinen Konsulent

    • Telefon +46 (0)721-899755
    • Email mikael.miettinen@virtual.se
    • LinkedIn Profil
  • William Falkenström Konsulent

    • Telefon +46 (0)721-89 97 50
    • Email william.falkenstrom@virtual.se

    William Falkenström Konsulent

    • Telefon +46 (0)721-89 97 50
    • Email william.falkenstrom@virtual.se
    • LinkedIn Profil
  • Sagar Velayuthan Senior Business Advisor - Malaysia

    • Telefon +60122836840
    • Email sagar.velayuthan@virtual.se

    Sagar Velayuthan Senior Business Advisor - Malaysia

  • Oskar Stenstrand Consultant

    • Telefon +46 721 899001
    • Email oskar.stenstrand@virtual.se

    Oskar Stenstrand Consultant

  • Isabell Gustavsson Consultant

    • Telefon +46 721-899 042
    • Email isabell.gustavsson@virtual.se

    Isabell Gustavsson Consultant

    • Telefon +46 721-899 042
    • Email isabell.gustavsson@virtual.se
    • LinkedIn Profil
  • Ali Keyvani Solution Architect

    • Telefon +46 721-899 050
    • Email ali.keyvani@virtual.se

    Ali Keyvani Solution Architect

  • Adam Nilsson Senior consultant

    • Telefon +46 766-27 99 83
    • Email adam.nilsson@virtual.se

    Adam Nilsson Senior consultant

  • Fabrizio Campagiorni Consultant

    • Telefon +46 766-27 99 89
    • Email fabrizio.campagiorni@virtual.se

    Fabrizio Campagiorni Consultant

    • Telefon +46 766-27 99 89
    • Email fabrizio.campagiorni@virtual.se
    • LinkedIn Profil
  • Akshay Sarode Konsulent

    • Telefon +46 721 89 97 67
    • Email akshay.sarode@virtual.se

    Akshay Sarode Konsulent

  • Daniel Johansson Konsulent

    • Telefon +46766-27 99 85
    • Email daniel.johansson@virtual.se

    Daniel Johansson Konsulent

    • Telefon +46766-27 99 85
    • Email daniel.johansson@virtual.se
    • LinkedIn Profil
  • Erik Malmström Konsulent

    • Telefon +46721 89 97 52
    • Email erik.malmstrom@virtual.se

    Erik Malmström Konsulent

  • Mikael Whern Konsulent

    • Telefon +46 721-89 97 60
    • Email mikael.whern@virtual.se

    Mikael Whern Konsulent

  • Stefan Frölind Konsulent

    • Telefon
    • Email stefan.frolind@virtual.se

    Stefan Frölind Konsulent

  • Jirat "Mick" Kongratana Juniorkonsulent - Thailand

    • Telefon +66 63 464 0724
    • Email jirat.kongratana@virtual.se

    Jirat "Mick" Kongratana Juniorkonsulent - Thailand

    • Telefon +66 63 464 0724
    • Email jirat.kongratana@virtual.se
    • LinkedIn Profil
  • Nuttapat "Bie" Tinnachote Juniorkonsulent - Thailand

    • Telefon
    • Email nuttapat.tinnachote@virtual.se

    Nuttapat "Bie" Tinnachote Juniorkonsulent - Thailand

  • Premchai "M" Choljararux Juniorkonsulent - Thailand

    • Telefon
    • Email premchai.choljararux@virtual.se

    Premchai "M" Choljararux Juniorkonsulent - Thailand

  • Sacharat "Mook" Pramot Juniorkonsulent - Thailand

    • Telefon
    • Email sacharat.pramot@virtual.se

    Sacharat "Mook" Pramot Juniorkonsulent - Thailand

  • Borjan Tasic Konsulent

    • Telefon +46766-27 99 87
    • Email borjan.tasic@virtual.se

    Borjan Tasic Konsulent

  • Jagadeesh Babu Konsulent

    • Telefon +46766-27 96 61
    • Email jagadeesh.babu@virtual.se

    Jagadeesh Babu Konsulent

  • Kanokkorn "Beer" Tantikulpong Finance

    • Telefon +660969399921
    • Email kanokkorn.tantikulpong@virtual.se

    Kanokkorn "Beer" Tantikulpong Finance

    • Telefon +660969399921
    • Email kanokkorn.tantikulpong@virtual.se
    • LinkedIn Profil
  • Petri Mäensivu Konsulent

    • Telefon +46766-27 99 86
    • Email petri.maensivu@virtual.se

    Petri Mäensivu Konsulent

  • Caroline Strömberg Finance

    • Telefon +46766-27 98 82
    • Email caroline.stromberg@virtual.se

    Caroline Strömberg Finance

    • Telefon +46766-27 98 82
    • Email caroline.stromberg@virtual.se
    • LinkedIn Profil
  • Prem Kumar Seniorkonsulent

    • Telefon
    • Email prem.kumar@virtual.se

    Prem Kumar Seniorkonsulent